Turniej poświęcony pamięci Zbigniewa Guta i Juliusza Steckiego.

10.06.2012 na stadionie „Odry Opole” odbył się turniej piłkarski w którym uczestnicy uczcili pamięć kolegów, których nie ma już wśród nas: Zbigniewa Guta i Juliusza Steckiego.                                                                                                                                 I miejsce zajęła drużyna „Skauta Odry Opole” na co dzień występująca w Wojewódzkiej Lidze Oldbojów Opolszczyzny  w składzie:

Stoksik Marek / Sobota Piotr / Job Krzysztof / Kos Waldemar / Kasprzak Jacek / Kaleta Adrian / Brzyśko Adam / Chrzanowski Radosław / Grabowiecki Bronisław.

Rozegrane zostało również spotkanie drużyny „Skauta Odry Opole” z „Gwiazdami” byłej ekipy „Odry Opole” które zakończyło się również zwycięstwem oldbojów ” Skauta Odry Opole

W związku z tym, że impreza miała charakter zabawowy wyników nie podaję, bo tak naprawdę nie o nie w tym wszystkim chodziło. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za miłą zabawę i wspólnie spędzony czas.