Okiem eksperta

4 kolejka (08.06.2019)

Unia Polska Cerekiew – Skaut Odra Opole 0-5

Mokrzycki M. 6 C / Adamus T. 6 / Pasławski R. 6 / Lisiński T. 6 (1) / Kaleta A. 6 / Kasprzak J. 5 / Watraszyński P. 6 / Sosna M. 6 / Mielnik W. / Burzyński W. 7 (3) / Chrzanowski R. 4 / Figiel Z. 3 / Obrał Ł. 6 (1)

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

12 kolejka (25.05.2019)

Skaut Odra Opole – Unia Polska Cerekiew 8-0

Mokrzycki M. 7 C / Adamus T. 7 / Pasławski R. 7 / Karkocha M. 7 / Kaleta A. 7 / Kasprzak J. 7 (1) / Lisiński T. 7 (1) / Watraszyński P. (1) / Błaszczyk R. / Burzyński W. 8 (2) / Drozd B. 7 (1) / Chrzanowski R. 7 (1) / Figiel Z. 7 / Obrał Ł. 7 (1)

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

11 kolejka (18.05.2019)

Skaut Odra Opole – Berland Komprachcice 6-3

Mokrzycki M. 7 C / Adamus T. 6 / Pasławski R. 7 / Kasprzak J. 6 / Figiel Z. 4 / Mielnik W. 5 / Lisiński T. 7 (2) / Sosna M. 7 / Drozd B. / Burzyński W. 8 (1) / Chrzanowski R. 5 (2) / Błaszczyk R. 8 (1) / Obrał Ł. 0

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

10 kolejka (11.05.2019)

OKiS Oldboje Prószów – Skaut Odra Opole 2-3

Mokrzycki M. 5 C / Adamus T. 6 / Pasławski R. 7 / Konfisz A. 7 / Kaleta A. 7 / Kasprzak J. 6 / Watraszyński P. 7 / Sosna M. 7 / Karkocha M. / Burzyński W. 8 (3) / Drozd B. 7 / Chrzanowski R. 2 / Figiel Z. 3

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

9 kolejka (27.04.2019)

Lewin Brzeski – Skaut Odra Opole 0-5

Mokrzycki M. 7 C / Adamus T. 6 / Pasławski R. 8 / Konfisz A. 7 / Kaleta A. 7 / Kasprzak J. 7 / Sosna M. 7 / Lisiński T. 7 (2) / Błaszczyk R. 7 / Drozd B. 6 / Karkocha M. / Żymańczyk J. 3 / Figiel Z. 3 / Burzyński W 7 (2) / Mielnik W. 5 / Watraszyński P. 4 (1) / Chrzanowski R. 3

Piłkarz meczu: Pasławski Roman

8 kolejka (13.04.2019)

Skaut Odra Opole – RTS Zefir K-Koźle 3-0

Mokrzycki M. 6 C / Adamus T. 6 / Pasławski R. 7  / Konfisz A. 7 / Kaleta A. 6 / Kasprzak J. 7 / Sosna M. 8 / Burzyński W. 5 (1) / Lisiński T. 8 / Błaszczyk R. 7 / Drozd B. 7 (1) / Karkocha M. 3 (1) Obrał Ł. 0 / Figiel Z. 2 / Czok B. 2

Piłkarz meczu: Lisiński Tomasz

6 kolejka (03.11.2018)

AGFA Prusinowice – Skaut Odra Opole 0-11

Mokrzycki M. 8 / Adamus T. 9 / Pasławski R. 9 C / Konfisz A. 9 / Kaleta A. 9 / Kasprzak J. 8 / Sosna M. 9 / Burzyński W. 9 (2) / Karkocha M. 9 (3) / Mielnik W. 9 (3) / Drozd B. 9 (1) / Chrzanowski R. 6 (1) Obrał Ł. 5 / Figiel Z. 4

Piłkarz meczu: Karkocha Marcin

5 kolejka (27.10.2018)

Skaut Odra Opole – Lewin Brzeski 5-1

Mokrzycki M. 5 / Adamus T. 7 / Pasławski R. 8 C / Lisiński T. 8 (1) / Kaleta A. 8 / Kasprzak J. 7 / Wocław T. 6 / Drozd B. 7 / Błaszczyk R. 8 / Burzyński W. 9 (3) / Pasternak S. 8 / Karkocha M. 6 / Mielnik W. 8 (1) / Sosna M. 8 / Czok B. 5 / Chrzanowski R. 3 / Obrał Ł. 0 /   Figiel Z. 0

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

3 kolejka (13.10.2018)

Berland Komprachcice – Skaut Odra Opole 2-2

Mokrzycki M. 4 / Adamus T. 4 / Pasławski R. 3 C / Karkocha M. 2 / Duda J. 3 / Kasprzak J. 3 / Lisiński T. 4 (1) / Sosna M. 4 / Mielnik W. 4 (1) / Drozd B. 3 / Kaleta A. 4 / Obrał Ł. 1 / Figiel Z. 0

Piłkarz meczu: Adamus Tomasz

1 kolejka (29.09.2018)

RTS Zefir K-Koźle – Skaut Odra Opole 1-1

Mokrzycki M. 5 / Adamus T. 4 / Pasławski R. 5 / Kaleta A. 3 / Chrzanowski R. 1 / Kasprzak J. 3 / Sosna M. 3 / Burzyński W. 5 / Karkocha M. 3 / Żymańczyk J. 4 (1) C / Drozd B. 3 / Obrał Ł. 1 / Czok B. 2 / Figiel Z. 0

Piłkarz meczu: Pasławski Roman

SEZON 2018/2019

13 kolejka (15.06.2018)

Skaut Odra Opole – Lewin Brzeski 2-1

Mokrzycki M. 6 / Aleksandroff A. 9 / Pasławski R. 9 / Lisiński T. 8 / Kaleta A. 8 / Burzyński W. 7 (1) / Błaszczyk R. 8 / Drozd B. 8 / Konfisz A. 8 / Karkocha M. 8 (1) / Chrzanowski R. 6 / Obrał Ł. 0 / Pankiewicz W. 0 / Czok B. 0 / Figiel Z. 0

Piłkarz meczu: Pasławski Roman

14 kolejka (09.06.2018)

Unia Polska Cerekiew – Skaut Odra Opole 2-3

Mokrzycki M. 3 / Adamus T. 4 / Pasławski R. 6 / Figiel Z. 4 / Kaleta A. 5 / Burzyński W. 6 (2) / Kasprzak J. 5 / Kaleta A. 4 / Konfisz A. 5 / Czok B. 3 / Chrzanowski R. 3 (1) / Obrał Ł. 3 / Pankiewicz W. 2

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

12 kolejka (19.05.2018)

Skaut Odra Opole – Stal Nysa 2-1

Mokrzycki M. 5 / Adamus T. 3 / Pasławski R. 6 / Figiel Z. 3 / Duda J. 2 / Burzyński W. 6 (1) / Kasprzak J. 5 (1) / Kaleta A. 4 / Lisiński T. 6 / Bajek J. 1 / Chrzanowski R. 2 / Obrał Ł. 2 / Pankiewicz W. 2

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

11 kolejka (12.05.2018)

Berland Komprachcice – Skaut Odra Opole 0-2

Mokrzycki M. 6 / Karkocha M. 5 / Pasławski R. 7 / Figiel Z. 4 / Kasprzak J. 7 / Burzyński W. 8 (1) / Drozd B. 6 / Kaleta A. 6 / Czok B. 3 / Chrzanowski R. 4 (1) / Obrał Ł. 3 / Pankiewicz W. 0 

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

10 kolejka (05.05.2018)

Skaut Odra Opole – OKiS Oldboje Prószków 2-1

(br) Mokrzycki M. 5 (C) / (obr) Adamus T. 5 / (obr) Błaszczyk R. 7 / (obr) Lisiński T. 7 (1) / (obr) Kaleta A. 6 / (pom) Kasprzak J. 6 / (pom,obr) Konfisz A. 8 / (pom) Drozd B. 6 / (pom) Mielnik W. 6 / (nap) Czok B. 2 / (nap) Chrzanowski R. 3 / Figiel Z. 0 / (nap) Obrał Ł. 3 / (nap,pom) Burzyński W. 7 (1

Piłkarz meczu: Konfisz Arkadiusz

9 kolejka (28.04.2018)

Skaut Odra Opole – AGFA Prusinowice 6-0

(br) Mokrzycki M. 5 (C) / (obr) Adamus T. 4 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Karkocha M. 5 (1) / (pom) Kasprzak J. 4 / (pom) Konfisz A. 7 / (pom) Drozd B. 7 (2) / (pom) Pankiewicz W. 2 / (nap) Czok B. 5 (3) / (nap) Chrzanowski R. 3 / (pom) Figiel Z. 3 / (nap) Obrał Ł. 3 

Piłkarz meczu: Konfisz Arkadiusz

2 kolejka (11.11.2017)

AGFA Prusinowice – Skaut Odra Opole 0-7

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr) Chrzanowski R. 6 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Kaleta A. 5 / (obr) Czok B. 5 / (pom) Kasprzak J. 3 / (pom) Kos W. 6 / (pom) Kaleta T. 6 / (pom) Sosna M. 8 / (nap/pom) Burzyński W. 7 (1) / (nap) Żymańczyk J. 8 (C) (6) / (obr) Figiel Z. 3 / (nap) Obrał Ł. 3 / (pom) Pankiewicz W. 3

Piłkarz meczu: Żymańczyk Józef

7 kolejka (21.10.2017)

Stal Nysa – Skaut Odra Opole 0-10

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr) Chrzanowski R. 6 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr/pom) Konfisz A. 6 (1) / (obr) Drozd B. 6 / (pom) Kasprzak J. 6 / (pom) Kos W. 6 / (pom) Kaleta T. 6 / (pom) Mielnik W. 7 (2) / (nap) Burzyński W. 6 (1) / (nap) Żymańczyk J. 6 (C) (3) / (obr) Figiel Z. 3 / (nap) Obrał Ł. 6 (3) / (obr) Pankiewicz W. 3

Piłkarz meczu: Mielnik Wojciech

6 kolejka (14.10.2017)

Skaut Odra Opole – Unia Polska Cerekiew 5-2

(br) Mokrzycki M. 3 / (obr) Duda J. 4 / (obr) Mielnik W. 4 / (obr) Karkocha M. 3 / (obr) Czok B. 3 / (pom) Kasprzak J. 4 (1) / (pom) Kos W. 5 / (pom) Burzyński W. 4 (1) / (pom) Sosna M. 4 / (nap) Obrał Ł. 3 (1) / (nap) Żymańczyk J. 4 (C) (2) / (obr) Figiel Z. 3 / (nap) Chrzanowski R. 2 / (obr) Pankiewicz W. 3

Piłkarz meczu: Kos Waldemar

5 kolejka (07.10.2017)

Lewin Brzeski – Skaut Odra Opole 0-1

(br) Mokrzycki M. 4 / (obr) Duda J. 2 / (obr) Pasławski R. 3 / (obr) Konfisz A. 4 / (obr) Czok B. 2 / (pom) Kasprzak J. 0 / (pom) Drozd B. 3 / (pom) Burzyński W. 5 / (pom) Mielnik W. 3 / (nap) Obrał Ł. 2 / (nap) Żymańczyk J. 4 (C) / Figiel Z. 0 / Chrzanowski R. 4 (1) / Pankiewicz W. 0

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

4 kolejka (30.09.2017)

Skaut Odra Opole – Berland Komprachcice 3-0

(br) Chrzanowski R. 7 / (obr,pom) Karkocha M. 6 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Sobota P. 7 / (obr) Czok B. 6 / (pom,obr) Pankiewicz W. 4 / (pom) Lisiński T. 7 / (pom) Burzyński W. 7 (1) / (pom) Błaszczyk R. 7 / (nap) Obrał Ł. 5 / (nap) Żymańczyk J. 7 (C) (2) / Figiel Z. 3

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

3 kolejka (23.09.2017)

OKiS Oldboje Prószków – Skaut Odra Opole 0-0

(br) Mokrzycki M. 7 / (obr) Karkocha M. 4 / (obr) Lisiński T. 7 / (obr) Konfisz A. 8 / (obr) Chrzanowski R. 6 / (pom) Kasprzak J. 7 / (pom) Sosna M. 7 / (pom) Mielnik W. 7 / (pom) Obrał Ł. 4 / (nap,pom) Burzyński W. 7 / (nap) Żymańczyk J. 7 (C) / Pankiewicz W. 0 / Figiel Z. 0     

Piłkarz meczu: Konfisz Arkadiusz

SEZON 2017/2018

17 kolejka (28.06.2017) mecz zaległy

Skaut Odra Opole – Berland Komprachcice 3-2

(br) Mokrzycki M. 7 / (obr) Kaleta A. 7 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Drozd B. 7 / (obr) Wygaś J. 7 (C) / (pom) Karkocha M. 7 / (pom) Konfisz A. 7 / (pom) Michniewicz M. 8 (1) / (pom,nap) Chrzanowski R. 4 / (nap) Obrał Ł. 5 / (nap) Żymańczyk J. 7 (2) / (pom) Czok B. 5 / (pom) Pankiewicz W. 4 / (pom) Figiel Z. 4      

Piłkarz meczu: Michniewicz Maciej

14 kolejka (22.06.2017) mecz zaległy

Stal Nysa – Skaut Odra Opole 3-5

(br) Mokrzycki M. 7 / (obr) Karkocha M. 7 / (obr) Pasławski R. 0 / (obr) Drozd B. 8 / (obr) Wygaś J. 7 (C) / (pom,obr) Mielnik W. 7 / (pom) Konfisz A. 7 / (pom) Sosna M. 7 / (pom) Kasprzak J. 7 / (nap) Burzyński W. 7 / (nap) Żymańczyk J. 8 (5) / (br) Przybylski D. 5 / Chrzanowski R. 0 / (nap) Czok B. 4 / Obrał Ł. 0 / Pankiewicz W. 0 / Figiel Z. 0 / (pom) Kos W. 6      

Piłkarz meczu: Żymańczyk Józef

12 kolejka (03.06.2017) mecz zaległy

OKiS Oldboje Prószków – Skaut Odra Opole 0-2

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr) Kaleta A. 4 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J. 5 (C) / (pom) Karkocha M. 4 / (pom) Michniewicz M. 8 / (pom) Drozd B. 5 / (pom) Kasprzak J. 6 / (nap) Burzyński W. 6 (1) / (nap) Żymańczyk J. 6 (1)  / Czok B. 4 / Figiel Z. 0 / Pankiewicz W. 0   

Piłkarz meczu: Michniewicz Maciej

1 kolejka (27.05.2017) mecz zaległy

Skaut Odra Opole – OKiS Oldboje Prószków 0-1

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr) Kaleta A. 5 / (obr) Pasławski R. 5 / (obr/pom) Karkocha M. 5 / (obr) Wygaś J. 4 (C) / (pom) Mielnik W. 5 / (pom/nap) Burzyński W. 6 / (pom) Drozd B. 5 / (pom) Sosna M. 6 / (nap/pom) Kaleta T. 5 / (nap) Żymańczyk J. 6 / (pom) Konfisz A. 6 / Chrzanowski R. 0 / Czok B. 0 / Pankiewicz W. 0

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

19 kolejka (20.05.2017)

Skaut Odra Opole – Gmina Otmuchów 11-0

(br) Mokrzycki M. 7 / (obr) Kaleta A. 7 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr/pom) Karkocha M. 6 (1) / (obr) Wygaś J. 7 (C) / (pom/nap) Pankiewicz W. 5 / (pom/nap) Burzyński W. 8 (4) / (pom) Drozd B. 7 (1) / (pom) Kasprzak J. 6  / (nap) Żymańczyk J. 9 (4) / (nap) Chrzanowski R. 5 / (pom) Konfisz A. 7 / (obr) Sobota P. 7 / (pom) Figiel Z. 5 / (br) Przybylski D. 6

Piłkarz meczu: Żymańczyk  Józef

21 kolejka (13.05.2017) mecz rozegrany awansem

Lewin Brzeski – Skaut Odra Opole 1-4

(br) Chrzanowski R. 6 / (obr) Kaleta A. 7 / (obr) Pasławski R. 9 / (obr) Sobota P. 8 / (obr) Wygaś J. 7 (C) / (pom) Mielnik W. 7 / (pom) Kaleta T. 7 (1) / (pom) Konfisz A. 7 / (pom) Kasprzak J. 8 / (nap) Burzyński W. 8 (2) / (nap) Żymańczyk J. 7 / (obr) Karkocha M. 4 (1) / Pankiewicz W. 2

Piłkarz meczu: Pasławski Roman

15 kolejka (06.05.2017) mecz zaległy

Skaut Odra Opole – RTS Zefir K-Koźle 7-1

(br) Mokrzycki M. 7 / (obr) Kaleta A. 8 / (obr) Pasławski R. 8 / (obr) Sobota P. 7 / (obr) Wygaś J. 7 (C) / (pom) Mielnik W. 7 / (pom) Kaleta T. 7 (1) / (pom) Drozd B. 8 / (pom) Kasprzak J. 8 (1) / (nap) Burzyński W. 9 (5) / (nap) Żymańczyk J. 7 / (pom) Sosna M. 6 / (nap) Chrzanowski R. 2 / (nap) Czok B. 2 / (obr) Karkocha M. 2 / Pankiewicz W. 0

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

16 kolejka (29.04.2017)

AGFA Prusinowice – Skaut Odra Opole 2-4

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr) Kaleta A. 7 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 6 (1) / (pom) Kasprzak J. (1) / (pom) Kaleta T. 7 (1) / (pom) Drozd B. 8 / (pom) Mielnik W. 6 (1) / (nap) Żymańczyk J. 6 / (nap/pom) Chrzanowski R. 4 / (obr) Pankiewicz W. 2 / (nap) Czok B. 3

Piłkarz meczu: Drozd Bronisław

3 kolejka (25.03.2017) mecz zaległy

Skaut Odra Opole – Stal Nysa 10-0

(br) Bajek J. 5 / (obr) Kaleta A. 6 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Sobota P. 7 / (obr/nap) Czok B. 5 (1) / (pom) Konfisz A. 6 / (pom) Kaleta T. 8 (4) / (pom) Drozd B. 6 (1) / (pom) Obrał Ł. 5 / (nap) Burzyński W. 7 (3) / (nap) Żymańczyk J. 6 (1) (C) / (obr) Wygaś J. 5 / (obr) Mielnik W. 6 / (pom) Pankiewicz W. 3

Piłkarz meczu: Kaleta Tomasz

2 kolejka (18.03.2017) mecz zaległy

Unia Polska Cerekiew – Skaut Odra Opole 0-6

(br) Mokrzycki M. 5 / (obr/pom) Kaleta A. 6 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Czok B. 6 / (pom) Kasprzak J. 6 (1) / (pom) Drozd B. 6 / (pom) Sosna M. 6 / (pom/nap) Obrał Ł. 6 (2) / (nap) Burzyński W. 6 (2) / (nap) Chrzanowski R. 3 (1) (C) / (obr) Figiel Z. 3 / (pom) Pankiewicz W. 3

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

11 kolejka (19.11.2016)

Stal Brzeg – Skaut Odra Opole 1-9

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr/pom) Kaleta A. 6 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Sobota P. 7 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom) Kasprzak J. 7 (3) / (pom) Wocław T. 8 (2) / (pom) Kos W. 6 (1) / (pom/obr) Czok B. 4 / (nap) Obrał Ł. 6 (3) / (nap/pom) Kaleta T. 2 / (obr) Pankiewicz W. 5 / (nap) Chrzanowski R. 3

Piłkarz meczu: Wocław Tomasz

10 kolejka (12.11.2016)

Skaut Odra Opole – Lewin Brzeski 1-0

(br) Bajek J. 5 / (obr) Kaleta A. 5 / (obr) Pasławski R.(C6 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Figiel Z. 2 / (pom) Drozd B. 4 / (pom) Sosna M. 3 / (pom/nap) Burzyński W. 6 / (pom) Pankiewicz W. 2 / (nap/pom) Obrał Ł. 2 / (nap) Czok B. 2 / (obr) Błaszczyk R. 5 / (nap) Żymańczyk J. 4 (1) / (pom) Konfisz A. 5

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

8 kolejka (29.10.2016)

Gmina Otmuchów – Skaut Odra Opole 0-3

(br) Chrzanowski R.(C3 / (obr) Kaleta A. 2 / (obr) Pasławski R. 4 / (obr) Sobota P. 3 / (obr) Kasprzak J. 3 / (pom) Konfisz A. 3 / (pom) Kaleta T. 2 / (pom) Kos W. 4 / (pom) Duda J. 4 (1) / (nap) Burzyński W. 4 (1) / (nap) Obrał Ł. 3 (1) / (obr) Czok B. 2 / (nap) Pankiewicz W. 2

Piłkarz meczu: Pasławski Roman

7 kolejka (22.10.2016)

Skaut Odra Opole – Sprint Malerzowice 18-0

(br) Chrzanowski R. 5 / (obr) Kaleta A. 6 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom) Kasprzak J. 6 (3) / (pom) Kaleta T. 7 (5) / (pom) Kos W. 6 (2) / (pom) Duda J. 6 (1) / (nap) Burzyński W. 7 (7) / (nap) Obrał Ł. 4 / (obr) Figiel Z. 3 / (pom) Pankiewicz W. 3

Piłkarz meczu: Kaleta Tomasz

6 kolejka (15.10.2016)

Berland Komprachcice – Skaut Odra Opole 2-1

(br) Chrzanowski R. 3 / (obr/pom) Kaleta A. 4 / (obr) Pasławski R. 3 / (obr) Sobota P. 3 / (obr) Czok B.(C2 / (pom) Kasprzak J. 5 (1) / (pom) Sosna M. 4 / (pom/nap) Mielnik W. 2 / (pom/nap) Konfisz A. 3 / (pom/obr) Karkocha M. 3 / (nap) Burzyński W. 3 / (obr) Figiel Z. 2 / (pom) Obrał Ł. 2 / (pom) Pankiewicz W. (nie sklasyfikowany)

Piłkarz meczu: Kasprzak Jacek

5 kolejka (08.10.2016)

Skaut Odra Opole – AGFA Prusinowice 7-1

(br) Bajek J. 3 / (obr) Kaleta A. 6 / (obr) Pasławski R. 5 / (obr) Sobota P. 5 / (obr) Adamus T. 6 / (pom) Kasprzak J. 6 / (pom) Kaleta T. 6 / (pom) Mielnik W. 7 (1) / (pom) Obrał Ł. 6 / (nap) Żymańczyk J.(C7 (4) / (nap) Burzyński W. 6 (2) / (obr) Figiel Z. 2 / (pom) Sosna M. 6 / (obr) Czok B. 2 / (pom) Pankiewicz W. 2

Piłkarz meczu: Żymańczyk Józef

4 kolejka (01.10.2016)

Zefir Chemik K-Koźle – Skaut Odra Opole 0-1

(br) Chrzanowski R. 6 / (obr) Kaleta A. 6 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Mielnik W. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 4 / (pom) Pankiewicz W. 2 / (pom) Kasprzak J. 5 / (pom) Konfisz A. 0 / (pom) Burzyński W. 6 / (nap) Żymańczyk J. 5 / (nap) Obrał Ł. 5 (1) / (pom) Figiel Z. 3

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

SEZON 2016/2017

18 kolejka (28.05.2016)

Skaut Odra Opole – Unia Polska Cerekiew 12-1

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr) Adamus T. 5 / (obr) Pasławski R. 5 / (obr) Sobota P. 5 / (obr) Wygaś J.(C) 4 / (pom) Kaleta A. 6 (3) / (pom) Kasprzak J. 7 (3) / (pom) Kaleta T. 5 / (pom) Kos W. 5 / (nap) Burzyński W. 6 (3) / (nap) Żymańczyk J. 6 (2) / (pom) Czok B. 3 (1) / (nap) Chrzanowski R. 2

Piłkarz meczu: Kasprzak Jacek

17 kolejka (21.05.2016)

Skaut Odra Opole – OKiS Polonia Prószków 4-0

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr) Adamus T. 5 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom) Duda J. 4 / (pom) Kasprzak J. 5 / (pom) Drozd B. 5 / (pom) Kos W. 6 / (nap) Burzyński W. 6 (1) / nap) Żymańczyk J. 6 (3) / (pom) Czok B. 3 / (obr) Figiel Z. 2

Piłkarz meczu: Sobota Piotr

16 kolejka (14.05.2016)

Stal Brzeg – Skaut Odra Opole 1-6

(br) Bajek J. 5 / (obr) Kaleta A. 6 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 6 / (pom) Konfisz A. 6 / (pom) Kasprzak J. 5 / (pom) Drozd B. 6 / (pom) Kaleta T. 6 (2) / (nap) Burzyński W. 6 (4) / (pom) Czok B. 3 / (obr) Figiel Z. 2

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

15 kolejka (07.05.2016)

Skaut Odra Opole – Zefir Chemik K-Koźle 12-1

(br) Dendera N. 8 / (obr) Kaleta A. 7 (1) / (obr) Pasławski R. 9 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 8 / (pom) Konfisz A. 7 / (pom) Kos W. 8 (1) / (pom) Drozd B. 8 / (pom) Kaleta  T. 8 (1) / (nap) Żymańczyk J. 10 (5) / (nap) Burzyński W. 10 (4) / (pom) Czok B. 6 / (br) Bajek J. 7

Piłkarz meczu: Żymańczyk Józef

12 kolejka (16.04.2016)

Skaut Odra Opole – Gmina Otmuchów  12-0

(br) Bajek J. 5 / (obr) Kaleta A. 7 / (obr) Pasławski R. 8 (1) / (obr) Sobota P. 7 / (obr) Wygaś J.(C) 6 / (pom) Kasprzak J. 6 (1) / (pom) Kos W. 7 / (pom) Drozd B. 7 (1) / (pom) Sosna M. 7 / (nap) Żymańczyk J. 7 (4) / (nap) Burzyński W. 7 (4) / (obr) Figiel Z. 4 / (pom) Czok B. 4 / (nap) Chrzanowski R. 4 (1)

Piłkarz meczu: Pasławski Roman

11 kolejka (09.04.2016)

Stal Nysa – Skaut Odra Opole 2-6

(br) Bajek J. 4 / (obr) Kaleta A. 6 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom) Kasprzak J. 4 / (pom) Kos W. 5 / (pom) Drozd B. 5 / (pom) Konfisz A. 4 (1) / (nap) Żymańczyk J. 6 (2) / (nap) Burzyński W. 6 (3) / (obr) Figiel Z. 2 / (nap) Czok B. 2 / (nap) Chrzanowski R. 1

Piłkarz meczu: Żymańczyk Józef

10 kolejka (02.04.2016)

Skaut Odra Opole – Gazownik Wawelno 9-0

(br) Mokrzycki  M. 6 / (obr, pom) Konfisz A. 6 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Sobota P. 7 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom) Kasprzak J. 6 / (pom) Kos W. 7 / (pom) Kaleta T. 6 (1) / (pom) Sosna M. 7 (1) / (nap) Czok B. 5 (1) / (nap) Burzyński W. 9 (5) / (obr) Figiel Z. 4 / (nap) Żymańczyk J. 6 / (obr) Kaleta A. 6 / (nap) Chrzanowski R. 4 (1)

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

9 kolejka (07.11.2015)

Skaut Odra Opole – AGFA Prusinowice 7-1

(br) Chrzanowski R. 4 / (obr) Kaleta A. 5 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom, nap) Czok B. 4 / (pom) Konfisz A. 6 / (pom) Kaleta T. 8 (2) / (pom) Sosna M. 8 / (pom, nap) Drozd B. 7 (4) / (nap) Burzyński W. 1 / (nap) Figiel Z. 4 / (pom) Bajek J. 4 (1)

Piłkarz meczu: Sosna Marcin

8 kolejka (24.10.2015)

Gmina Otmuchów – Skaut Odra Opole 0-3

(br) Chrzanowski R. 6 / (obr) Adamus T. 5 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom) Czok B. 4 / (pom) Drozd B. 6 / (pom) Kos W. 6 / (pom) Kasprzak J. 5 / (nap) Burzyński W. 8 (3) / (nap) Figiel Z. 4 / (nap) Bajek J. 4

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

7 kolejka (17.10.2015)

Skaut Odra Opole – Stal Nysa 6-0

(br) Bajek J. 5 / (obr) Kaleta A. 8 (1) / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 6 / (pom) Duda J. 5 / (pom) Sosna M. 6 / (pom) Kos W. 6 / (pom) Kasprzak J. 6 (1) / (nap, pom) Burzyński W. 7 (3) / (nap) Drozd B. 5 (1) / (nap) Chrzanowski R. 4 / (nap) Czok B. 3 / (rez) Figiel Z. 4

Piłkarz meczu: Kaleta Adrian

6 kolejka (10.10.2015)

Gazownik Wawelno – Skaut Odra Opole 0-1

(br) Bajek J. 5 / (obr) Kaleta A. 5 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Duda J. 5 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom) Konfisz A. 5 / (pom) Sosna M. 7 / (pom) Kos W. 6 (1) / (pom) Kasprzak J. 5 / (nap) Burzyński W. 6  / (nap) Chrzanowski R. 4 / (nap) Czok B. 4 / (rez) Figiel Z. 2

Piłkarz meczu: Sosna Marcin

5 kolejka (03.10.2015)

OKiS Polonia Prószków – Skaut Odra Opole 0-2

(br) Mokrzycki M. 5 / (obr) Kaleta A. 4 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Duda J. 6 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom) Konfisz A. 5 / (pom) Kaleta T. 5 / (pom) Kos W. 6 / (pom) Kasprzak J. 5 / (nap) Burzyński W. 6 (1) / (nap) Chrzanowski R. 3 (1) / (nap) Czok B. 2 /  (rez) Figiel Z. 0

Piłkarz meczu: Pasławski Roman

3 kolejka (19.09.2015)

Zefir Chemik K-Koźle – Skaut Odra Opole 1-0

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr) Kaleta A. 7 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Sobota P. 7 / (obr) Wygaś J.(C) 5 / (pom, nap) Drozd B. 6 / (pom) Kaleta T. 4 / (pom) Duda J. 7 / (pom) Burzyński W. 7 / (nap) Zachara A. 3 / (nap) Moszczyński P. 2 / (nap) Bajek J. 3

Piłkarz meczu: Sobota Piotr

SEZON 2015/2016

17 kolejka (20.06.2015)

Zefir Chemik K-Koźle – Skaut Odra Opole 1-1

(br) Mokrzycki M. 4 / (obr) Karkocha M. 4 / (obr) Pasławski R. 6 / (obr) Drozd B. 6 / (obr) Kaleta A. 5 / (pom) Kasprzak J. 4 / (pom, nap) Konfisz A. 4 / (pom) Sosna M. 5 / (pom) Mielnik W. / (nap, pom) Burzyński W. 5 / (nap) Żymańczyk J. 6 (1) / (nap) Chrzanowski R. 2 / Figiel Z. 0

Piłkarz meczu: Drozd Bronisław

16 kolejka (13.06.2015)

Oldboj Stal Nysa – Skaut Odra Opole 1-6

(br) Mokrzycki M. 6 / (obr) Wygaś J. 6 / (obr) Pasławski R. 7 / (obr) Sobota P. 7 / (obr) Kaleta A. 6 (1) / (pom) Kasprzak J. 6 / Kaleta T. 6 / (pom) Sosna M. 6 / (pom) Mielnik W. 6 (1) / Burzyński W. 7 (3) / Chrzanowski R. 5 (1) / Figiel Z. 3 / Moszczyński P. 2

Piłkarz meczu: Sobota Piotr

15 kolejka (01.07.2015)

Skaut Odra Opole – Unia Polska Cerekiew 4-0

(br) Mokrzycki M. 5 / (obr,pom) Wygaś J. 4 / (obr) Pasławski R. 5 / (obr) Sobota P. 6 / (obr) Kaleta A. 6 / (pom,obr) Karkocha M. 4 / Kaleta T. 7 (1) / (pom) Drozd B. 6 / (pom) Czok B. 3 / (nap) Żymańczyk J. 5 (1) / (nap) Chrzanowski R. 5 (2) / (pom) Figiel Z. 3

Piłkarz meczu: Kaleta Tomasz

14 kolejka (30.05,2015)

Otmuchów-Kamiennik – Skaut Odra Opole 0-8

1. (br) Mokrzycki M.                              6

2. (obr) Pasławski R.                             6

3. (obr) Sobota P.                                  6

4. (obr) Kaleta A.                                   6

5. (obr) Wygaś J.                                   6

6. (pom) Karkocha M.                            6

7. (pom) Kaleta T.                                   7

8. (pom) Kasprzak J.                              6

9. (pom) Czok B.(1)                                5

10. (nap) Żymańczyk J.(7)                      8

11. (nap) Chrzanowski Radosław.          5

Piłkarz meczu: Żymańczyk Józef

13 kolejka (23.05,2015)

Skaut Odra Opole – Stal Brzeg 2-0

1. (br) Mokrzycki M.                             6

2. (obr) Pasławski R.                            6

3. (obr) Sobota P.                                 6

4. (obr) Kaleta A.                                  6

5. (obr) Wygaś J.                                 6

6. (pom) Drozd B.                                6

7. (pom) Kaleta T.                                 7

8. (pom) Kasprzak J.                            6

9. (pom) Konfisz A.(1)                           6

10. (nap) Żymańczyk J.(1)                    6

11. (nap) Zachara A.                            6

12. (nap) Chrzanowski R.                    3

13. (obr) Figiel Z.                                  2

14. (nap) Burzyński W.                         5

15. (obr, pom) Karkocha M.                  5

Piłkarz meczu: Kaleta Tomasz

12 kolejka (16.05,2015)

AGFA Prusinowice – Skaut Odra Opole 0-6

1. (br) Mokrzycki M.                           7

2. (obr) Pasławski R.                          7

3. (obr) Sobota P.                               7

4. (obr) Kaleta A.                                7

5. (obr) Wygaś J.                               7

6. (pom) Drozd B.                              7

7. (pom) Sosna M.                             7

8. (pom) Karkocha M.                        7

9. (pom, nap) Konfisz A.(1)                7

10. (nap) Żymańczyk J.(3)                  7

11. (nap) Zachara A.(1)                      7

12. (nap) Chrzanowski R.(1)               5

13. (obr) Figiel Z.                                3

14. (nap) Czok B.                               3

Piłkarz meczu: Sosna Marcin

11 kolejka (09.05.2015)

Skaut Odra Opole – OKiS Polonia Prószków  6-1

1. (br) Mokrzycki M.                            6

2. (obr) Pasławski R.                           6

3. (obr) Sobota P.                                6

4. (obr) Kaleta A.                                 6

5. (obr) Wygaś J.                                 6

6. (pom) Drozd B.(1)                            6

7. (pom) Kaleta T.(1)                            6

8. (pom) Sosna M.                              6

9. (pom, nap) Konfisz A.                     6

10. (nap) Żymańczyk J.(2)                  6

11. (nap) Zachara A.(1)                       6

12. (pom) Kasprzak J.                        6

13. (nap) Chrzanowski R.(1)               5

14. (obr) Figiel Z.                                3

15. (nap) Czok B.                               3

16. Karkocha M.                                6

17. Burzyński W.                                6

Piłkarz meczu: Konfisz Arkadiusz

10 kolejka (25.04.2015)

Gazownik Wawelno – Skaut Odra Opole  0-2

1. (br) Mokrzycki M.                           5

2. (obr) Pasławski R.                          5

3. (obr) Sobota P.                               

4. (obr) Kaleta A.(1)                            6

5. (obr) Wygaś J.                                5

6. (pom) Drozd B.                               6

7. (pom) Kaleta T.                               4

8. (pom) Kasprzak J.(1)                      4

9. (pom, nap) Konfisz A.                     4

10. (nap) Żymańczyk J.                      4

11. (nap) Zachara A.                          4

12. (pom) Sosna M.                           6

13. (nap) Chrzanowski R.                   2

14. (obr) Figiel Z.                                2

15. (nap) Czok B.                               1

Piłkarz meczu: Drozd Bronisław

8 kolejka (15.11.2014)

Skaut Odra Opole – Zefir Chemik K-Kożle  0-1

1. (br) Mokrzycki M.                           3

2. (obr) Pasławski R.                          4

3. (obr) Duda J.                                 5

4. (obr) Kaleta A.                               4

5. (obr, pom) Drozd B.                       4

6. (pom) Kos W.                                4

7. (pom) Kaleta T.                              4

8. (pom) Kasprzak J.                         3

9. (pom, nap) Konfisz A.                    4

10. (nap) Żymańczyk J.                     3

11. (nap) Chrzanowski R.                  2

12. (nap) Czok B.                              1

13. (obr) Moszczyński P.                    1

14. (rez) Figiel Z.                                0

15. (rez) Przybylski D.                        0

Piłkarz meczu: Duda Jan

7 kolejka (08.11.2014)

Skaut Odra Opole – Stal Nysa  4-1

1. (br) Czok B.                               3

2. (obr) Pasławski R.                      6

3. (obr) Moszczyński P.                  3

4. (obr) Kaleta A.                            5

5. (obr) Karkocha M.                      4

6. (pom) Kos W.                             6

7. (pom) Kaleta T.                           6

8. (pom) Kasprzak J.                      6

9. (pom) Burzyński W.                    7

10. (nap) Żymańczyk J. (4)             4

11. (nap) Figiel Z.                           3

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

6 kolejka (25.10.2014)

Unia Polska Cerekiew – Skaut Odra Opole  0-6

1. (br) Mokrzycki M.                      4

2. (obr) Drozd B.                           5

3. (obr) Sobota P.                          6

4. (obr) Kaleta A.                           4

5. (obr) Karkocha M.                     4

6. (pom) Kos W. (1)                       7

7. (pom) Konfisz A.                       7

8. (pom) Kasprzak J.                     5

9. (pom) Burzyński W.                   6

10. (nap) Żymańczyk J. (3)            

11. (nap) Kaleta T.                         5

12. (obr) Figiel Z.                           2

13. (obr) Moszczyński P.               2

14. (nap) Chrzanowski R. (2)         3

Piłkarz meczu: Konfisz Arkadiusz

5 kolejka (18.10.2014)

Skaut Odra Opole – Otmuchów Kamiennik  9-1

1. (br) Chrzanowski R.                 5

2. (obr) Pasławski R.                    5

3. (obr) Sobota P.                         4

4. (obr) Kaleta A.                          6

5. (obr) Wygaś J.                          5

6. (pom) Kos W.                           5

7. (pom) Kaleta T. (2)                    6

8. (pom) Kasprzak J. (1)               6

9. (pom) Burzyński W (3)              7

10. (nap) Żymańczyk J. (2)           7

11. (nap) Czok B. (1)                    4

12. Figiel Z.                                  2

Piłkarz meczu: Burzyński Wojciech

4 kolejka (11.10.2014)

Stal Brzeg – Skaut Odra Opole  0-8

1. (br) Chrzanowski R.                4

2. (obr) Pasławski R.                   5

3. (obr) Duda J.                          4

4. (obr) Wygaś J.                        3

5. (obr) Kaleta A.                         4

6. (pom) Kasprzak J.(1)               4

7. (pom) Kos W.                          5

8. (pom) Burzyński W. (1)            6

9. (pom) Karkocha M.                 4

10. (nap) Żymańczyk J. (6)          7

11. (nap,pom) Konfisz A.            5

12. (obr) Moszczyński P.             2

Piłkarz meczu: Żymańczyk Józef